Hakkımızda

Firmamız, EV MUTFAĞI tecrübesiyle,  sektörde yemek firmaları arasında yer almakta olup, lezzetli tatları sofralarınıza taşımaktadır.

Kaliteden ödün vermeden, EV YEMEĞİ lezzetinde, yemek sunma misyonu ve vizyonuna sahip olan firmamız, müşterilerine özel menüleri ile hizmet etmektedir. Politikamız gereği yemeklerimizde, kalite ve hijyen kurallarına uygun; güvenilir, temiz, lezzetli ve sağlıklı üretime yer vermekle beraber, müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Kurumsal ve bireysel davetlerinizde, ihtiyacınıza  uygun, EV LEZZETİ tadında, catering ve organizasyon hizmetlerimiz devam etmekte olup, sipariş usulü çalışılmaktadır.

Günümüzün yoğun iş temposunda; Avrupa standartlarındaki teknoloji donanımı ile sağlıklı, hijyen, lezzetli, kalite ve fiyat dengesini koruyan, her bütçeye uygun menüleriyle, taşıma hizmeti sunmaktadır.

Doğru ve bilinçli beslenme alışkanlıklarının ışığında, Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almak için,  büyümesini sürdürmekte ve gerekli donanımı sağlamaktadır.